Międzynarodowy Dzień Życzliwości w świetlicy szkolnej nowa

Strona główna » Aktualności » Międzynarodowy Dzień Życzliwości w świetlicy szkolnej

Przez cały tydzień, podczas zajęć świetlicowych, realizowany był cykl zajęć promujący życzliwość i  czynienie dobra na co dzień.   Były pogadanki na temat konieczności bycia życzliwym, wzbudzania pozytywnych emocji, rozwiązywania problemów w sposób pokojowy. Nauczyciele podkreślali jak ważne dla drugiego człowieka jest potrzeba szacunku, serdeczności i uśmiechu, jak miło jest usłyszeć i powiedzieć drugiej osobie miłe słowa.  Efektem wspólnej pracy uczniów i nauczycieli są  gazetki ścienne, ściśle związane z omawianą tematyką, plakaty, ordery życzliwości i laurki dla  bliskich. To była naprawdę duża dawka życzliwości, dobrej zabawy i pozytywnej energii.

data dodania: 2019-11-28 20:25:36