Światowy Dzień Pluszowego Misia nowa

Strona główna » Aktualności » Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia, w związku z tym została przedstawiona historia jego powstania. Wszyscy byli bardzo zaskoczeni, że w tym roku obchodzi on już swoje 117 urodziny! Każde dziecko przyniosło do przedszkola swoją ulubioną maskotkę. Przedszkolaki dowiedziały się, że na świecie istnieją różne gatunki niedźwiadków oraz, że pluszowe misie możemy spotkać również w bajkach. Każda grupa wykonała pracę plastyczną związaną z tematem dnia. Pamiątkowe zdjęcia zostały wykonane w specjalnej „misiowej fotobudce”. Nie zabrakło zabaw przy muzyce, słodkiego poczęstunku, który rozdał „prawdziwy miś”. Na twarzach dzieci przez cały dzień gościł promienny uśmiech.

data dodania: 2019-12-01 18:44:50