Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień nowa

Strona główna » Aktualności » Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada 2019 r. w naszej szkole świętowaliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji Samorząd Szkolny przygotował miłą niespodziankę dla społeczności szkolnej. Na jednej z przerw trzy przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Katarzyna Leśniak, Matylda Ciepichał oraz Aleksandra Mogiła rozdawały uczniom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi naklejki z napisem „Życzliwość wystarczy”. Ten mały gest powodował uśmiechy na twarzy, a przecież o to właśnie chodziło w tym dniu! Życzymy wszystkim życzliwości na co dzień, a nie tylko od święta.

data dodania: 2019-12-02 20:17:43