Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków"

Strona główna » Aktualności » Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków"

MIŁO NAM POINFORMOWAĆ,ŻE KLASY II A I II B ORAZ NASZA SZKOŁA JAKO JEDYNA W ZAWIERCIU ZDOBYŁA DWA WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "SZKOLNE PRZYGODY GANGU SŁODZIAKÓW", ORGANIZOWANYM PRZEZ SIEĆ SKLEPÓW „BIEDRONKA” .

CELEM KONKURSU BYŁO PROMOWANIE CZYTELNICTWA ORAZ ZACHOWAŃ PROEKOLOGICZNYCH WSRÓD NAJMŁODSZYCH UCZNIÓW.

NASZE PRACE - MAGICZNE DRZEWA SŁODZIAKÓW ZOSTAŁY DOCENIONE SPOŚRÓD PONAD 3400 NADESŁANYCH NA KONKURS PRAC.

W ramach otrzymanego wyróżnienia do NASZEJ szkoły zostaną wysłane nagrody rzeczowe m.in. kalendarze dla nauczycieli na rok 2020, długopisy ze Słodziakami oraz maskotki Gangu Słodziaków – Juniorów, dla każdego ucznia zwycięskich klas.

data dodania: 2019-12-16 18:40:31