XI WOJEWÓDZKI KONKURS NA MAŁĄ FORMĘ TEATRALNĄ "PROFORMA".

Strona główna » Aktualności » XI WOJEWÓDZKI KONKURS NA MAŁĄ FORMĘ TEATRALNĄ "PROFORMA".

W dniu 11 grudnia przedstawiciele klas Va i VIa wzięli udział w XI Wojewódzkim Konkursie na małą formę teatralną o charakterze profilaktycznym "PROFORMA" pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę zaprezentowali spektakl pt. "W sidłach sieci", ukazujący niebezpieczeństwa związane z uzależnieniem od komputera i internetu.

data dodania: 2019-12-16 18:45:05