,,Baśniowa Ulica Marszałkowska” nowa

Strona główna » Aktualności » ,,Baśniowa Ulica Marszałkowska”

Klasy I b i II a uczestniczyły w wydarzeniu, którego patronem był Prezydent Miasta Zawiercie pan Łukasz Konarski oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zawierciu. Wydarzenie ,,Baśniowa Ulica Marszałkowska” realizowano w ramach projektu ,,Wzmacnianie potencjału społeczno-zawodowego na lata 2019-2020” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, którego celem było wprowadzenie najmłodszych w literacki świat baśni. Dzieci zostały przywitane przez bajkowe postacie: Dziewczynkę z zapałkami, Czarownicę, Królową Śniegu, aniołki, elfy, Świętego Mikołaja i Panią Mikołajową. Na najmłodszych czekało moc atrakcji m.in. czytanie bajek, śpiewanie kolęd, malowanie twarzy, wspólne robienie ozdób świątecznych oraz dekorowanie choinki. Miłym akcentem tego spotkania były łakocie i gorąca czekolada.

data dodania: 2019-12-17 19:31:21