Jasełka Charytatywne dla naszej Emilki z kl.IIIA

Strona główna » Aktualności » Jasełka Charytatywne dla naszej Emilki z kl.IIIA

19 grudnia 2019 roku na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury "Centrum" odbyły się Jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Swoją obecnością zaszczycili nas Barbara Kozioł Radna Powiatu Zawierciańskiego, Jakub Kosoń Doradca Prezydenta ds. młodzieży, Przewodnicząca Rady Oddziału Przedszkolnego przy SP2 - Katarzyna Noszczyk-Pabian oraz Przewodniczący Rady Rodziców SP2 – Andrzej Dąbkowski .

Występy uczniów  połączone zostały z akcją charytatywną dla Emilii, uczennicy klasy IIIA.

Na scenie ze świąteczną kolędą pojawił się także chór Zawierciańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Dla przybyłych gości, rodziców oraz uczniów przygotowano pokaz fryzjerstwa, występ iluzjonisty, kiermasz ciast i loterię fantową, z których dochód przeznaczono na wsparcie Emilki. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Zawiercie Pan Łukasz Konarski.

data dodania: 2019-12-23 13:43:08