Dzieci uczą rodziców - PROJEKT

Strona główna » Aktualności » Dzieci uczą rodziców - PROJEKT

W dniu 10 stycznia klasy młodsze naszej szkoły uczestniczyły  w akcji „ Dzieci uczą rodziców”. W związku z tym ogólnopolskim przedsięwzięciem przeprowadzono zajęcia pt.: Bezpieczne ferie.  Dzieci kolorowały rysunki, oglądały prezentację multimedialną oraz otrzymały odblaskowe buźki. Przeprowadzone zostały rozmowy na temat bezpieczeństwa podczas zimowych ferii. Zdobytą wiedzę uczniowie będą mogli pochwalić się swoim rodzicom.

data dodania: 2020-01-12 12:22:25