Karnawał w przedszkolu

Strona główna » Aktualności » Karnawał w przedszkolu

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było w dniu 09.01.2020r. w naszym przedszkolu, gdzie odbył się Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek.

Na te okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo i wesoło. Po zabawie zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia, a następnie dzieci wróciły do swoich sal, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek. Wszyscy świetnie się wspólnie bawili.

data dodania: 2020-01-12 12:43:42