Półkolonie w naszej szkole.

Strona główna » Aktualności » Półkolonie w naszej szkole.

Ferie zimowe to czas przeznaczony dla dzieci na odpoczynek i zregenerowanie sił po trudach szkolnych zmagań po zakończeniu I semestru.

Nasza szkoła wychodzi naprzeciw oczekiwaniu uczniów i ich rodziców i nie zamyka swoich podwoi na czas ferii a zamienia się w miejsce, gdzie dzieci mogą spędzić atrakcyjnie wolny czas.
Półkolonie w szkole organizowane są już nie pierwszy raz i z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem uczniów i rodziców, którzy powierzają dzieci wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej, znającej potrzeby i zainteresowania swoich wychowanków.

data dodania: 2020-02-03 17:46:06