Dzieci uczą rodziców

Strona główna » Aktualności » Dzieci uczą rodziców

W dniu 10 lutego klasy I-III naszej szkoły uczestniczyły w ogólnopolskiej akcji  „Dzieci uczą rodziców”.

W związku z tym przedsięwzięciem przeprowadzono zajęcia pt.:„Mały ekolog”. W zajęciach wykorzystano prezentację multimedia na podstawie, której uczniowie wykonali pracę plastyczną o tematyce ekologicznej. Przeprowadzono pogadankę na temat smogu,  ochrony środowiska i segregacji śmieci. Zdobytą wiedzę uczniowie będą mogli pochwalić się swoim rodzicom.

data dodania: 2020-02-12 19:52:31