Zwycięstwo w biegach łyżwiarskich.

Strona główna » Aktualności » Zwycięstwo w biegach łyżwiarskich.

Pragniemy przekazać wspaniałą informacje o wygranej naszych dziewcząt w zawodach sportowych w biegach łyżwiarskich.

Mistrzostwa miasta odbyły się w dniu 21 lutego 2020 na lodowisku OSiR. Podopieczne pana Łukasza Mycy pokonały swoje rówieśnice z innych zawierciańskich szkół, zapewniając sobie udział w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci, który odbędzie się w marcu b.r. na lodowisku Jastor w Jastrzębiu Zdrój.

Reprezentantkami naszej szkoły w zawodach były: Natasza Domagała, Amelia Piwek – Połcik, Maja Chwalba, Magdalena Rok oraz Aleksandra Belska.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów!!!

data dodania: 2020-02-21 21:18:54