Dzieci uczą rodziców - akcja edukacyjna.

Strona główna » Aktualności » Dzieci uczą rodziców - akcja edukacyjna.

Dnia 14.02.2020r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców".

Odbyła się ona w hali OSIR w Zawierciu. Celem akcji była edukacja ekologiczna. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, jak chronić naszą planetę i jak ważny w tych działaniach jest recykling.

W ramach edukacji uczniowie kolorowali ilustrację, na której była informacja jak segregować odpady. Uczniowie, dzięki takim zajęciom, uświadamiają sobie jak ważną dziedziną naszego życia jest ochrona środowiska, w którym żyjemy.

data dodania: 2020-03-04 23:48:26