Informacje GIS oraz Ministerstwa Zdrowia dot. koronawirusa

Strona główna » Aktualności » Informacje GIS oraz Ministerstwa Zdrowia dot. koronawirusa

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Szymańskiego w Zawierciu w związku z informacja Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Zawierciu przesyła link ze strony internetowej Narodowego Funduszu Zdrowia Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego w Katowicach do spotu zawierającego informacje o podstawowych środkach ochronnych przeciwko koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19:

data dodania: 2020-03-11 16:22:04