Wybory do Samorządu Szkolnego

Strona główna » Aktualności » Wybory do Samorządu Szkolnego

28.09.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Zawierciu odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego poprzedzone debatami klasowymi. Poszczególne oddziały na godzinach wychowawczych wytypowały 22 kandydatów, których nazwiska znalazły się na kartach wyborczych.
Uprawnieni do głosowania uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły oddawali swoje głosy na wybrane osoby. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała komisja złożona z uczniów oraz nauczycieli. Po zakończeniu wyborów Komisja Wyborcza podliczyła wszystkie głosy. Najwięcej głosów uzyskała  Julia Myca z klasy VII a.
Osoby,  które  zdobyły  największe  poparcie  wejdą  w  skład   Samorządu   Szkolnego   będącego przedstawicielem i głosem wszystkich uczniów,  a także pomysłodawcą i współorganizatorem wielu szkolnych przedsięwzięć. Nowo wybranej radzie gratulujemy zwycięstwa i  życzymy wielu pomysłów oraz zapału do pracy w roku szkolnym 2017/2018.

data dodania: 2017-09-28 23:53:13

e-mail: sekretariat@sp2zawiercie.pl