KONKURS CZYTELNICZY

Strona główna » Aktualności » KONKURS CZYTELNICZY

Drodzy uczniowie klas 5 i 6!

Z okazji Dnia Bibliotekarza, który odbędzie się 8 maja oraz Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich biblioteka szkolna ogłasza konkurs czytelniczy, którego celem jest sprawdzenie waszych umiejętności logicznego myślenia oraz wyszukiwania informacji w Internecie.

Waszym zadaniem jest zapoznać się z prezentacją multimedialną, która poświęcona jest pisarzowi Williamowi Shakespearze i na jej podstawie oraz informacji zaczerpniętych z zasobów sieci odpowiedzieć na pytania zawarte w Quizie.

Trzy osoby, które zdobędą największą ilość punktów, ale minimum będą mieć ich 75, otrzymają dodatkową ocenę z języka polskiego oraz nagrodę rzeczową, którą otrzymacie po powrocie do placówki szkolnej.

PONIŻEJ DO POBRANIA  prezentacja, quiz i regulamin konkursu.

Sprawdź się i wygraj!

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Nauczyciele-bibliotekarze

data dodania: 2020-05-05 13:25:23

Biblioteka
Witamy na stronie internetowej biblioteki szkolnej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Szymańskiego w Zawierciu. Miejsce to jest nierozerwalną częścią szkoły. To tu uczniowie, nauczyciele, inni pracownicy szkoły oraz rodzice mogą czerpać z zasobów wiedzy. Znajdują się tu nie ...