Zdalne przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów i nauczycieli klasy II B.

Strona główna » Aktualności » Zdalne przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów i nauczycieli klasy II B.

W trakcie nauczania zdalnego uczniowie i nauczyciele klasy II B ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Zawierciu w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Czytam z klasą – lekturki spod chmurki" zrealizowali jedno z zadań projektu – multimedialne przedstawienie teatralne. Inicjatorem i koordynatorem całego przedsięwzięcia była wychowawczyni klasy II B, która przeniosła swoich uczniów w świat wierszy Jana Brzechwy, zachęcając tym samym dzieci do aktywnego uczestnictwa w zajęciach na odległość, czytania pięknej polskiej literatury dziecięcej i rozwijania aktywności czytelniczej uczniów w tym jakże dla nas wszystkich trudnym okresie pandemii.

W CELU OBEJRZENIA RELACJI Z PRZEDSTAWIENIA KLIKNIJ W PONIŻSZY LINK.

data dodania: 2020-05-08 10:09:26