Warsztaty językowe z Fluency MC w teatrze Korez w Katowicach

Strona główna » Aktualności » Warsztaty językowe z Fluency MC w teatrze Korez w Katowicach

RAP IS A KIND OF MUSIC

Rap is a kind of music that comes from New York (Describe it)

Open up your eyes; it’s time to wake up! (That’s what’s up!)

I’VE NEVER LIVED ABROAD OR BEEN AN IMMIGRANT

I’ve never lived abroad or been an immigrant.  (Presenting perfectly)

Last night I was bored (Gerund of Infinitive)

Fluency MC to Jason R Levine. Jest nauczycielem języka angielskiego, trenerem nauczycieli, "artystą rozrywki" i twórcą angielskiego treningu językowego. Prowadzi warsztaty dla uczniów z Rhyme On Time w szkołach w krajach Europy, podczas których uczniowie uczą się gramatyki angielskiej oraz słownictwa w zabawny i stymulujący sposób. Podczas warsztatów Jason wykonuje i współpracuje bezpośrednio z uczniami korzystając z piosenek i filmów, które stworzył specjalnie dla uczących się angielskiego. Warsztaty są bardzo motywujące i pomagają uczestnikom rozwinąć umiejętności komunikacyjne, których potrzebują, aby płynnie opanować język obcy.  Dobór piosenek z rytmem rap-u ułatwia również pamiętanie słownictwa i trudnych funkcji gramatyki i wymowy W dniu 28.09.2017r. uczniowie klas II-III uczestniczyli w dwóch warsztatach, podczas których zgłębiali znajomość języka i gramatyki wykonując utwory rap dobrze się przy tym bawiąc.

Po zakończonych warsztatach uczniowie obejrzeli wystawę w technologii 3D w Galerii Sztuki przy teatrze Korez.
Wyjazd do teatru zorganizowała mgr Małgorzata Radzka-Ćwiklińska a opiekunem grupy był mgr Krzysztof Bojanek.

data dodania: 2017-09-28 10:55:11

e-mail: sekretariat@sp2zawiercie.pl