Tydzień Czytania Dzieciom

Strona główna » Aktualności » Tydzień Czytania Dzieciom

Od 30 maja do 7 czerwca trwa XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem:Cała Polska czyta dzieciom o zwierzętach”, po raz pierwszy zorganizowany w przestrzeni wirtualnej.  Celem akcji jest zaprezentowanie wartościowych książek dla dzieci i młodzieży wydanych w ostatnich latach oraz  budowanie świadomości proekologicznej dzieci i ich wrażliwość na potrzeby zwierząt.

Do udziału w Tygodniu Czytania  zaproszeni zostali w tym roku nie tylko znani pisarze i artyści, ale także przyrodnicy, miłośnicy zwierząt i weterynarze.

Na stronie internetowej: https://calapolskaczytadzieciom.pl/xix-otcd/  można  znaleźć wiele nagrań, pogadanek i konkursów. Sprawdźcie sami zachęcamy!

data dodania: 2020-06-05 11:07:04