Międzynarodowy Projekt Edukacyjny pt.: Każdy z nas jest inny, równy i wyjątkowy”. nowa

Strona główna » Aktualności » Międzynarodowy Projekt Edukacyjny pt.: Każdy z nas jest inny, równy i wyjątkowy”.

Uczniowie z kl. II a prezentują film przedstawiający realizację zadań podczas uczestnictwa w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym pt.: „Każdy z nas jest inny, równy i wyjątkowy”. Realizacja kolejnych etapów projektu wpłynęła na rozwój społeczno emocjonalny dzieci, przybliżając im takie wartości jak tolerancja, akceptacja, wyrozumiałość, szacunek i wrażliwość.

W CELU OBEJRZENIA REALIZACJI ZADAŃ Z PROJEKTU KLIKNIJ W PONIŻSZY LINK lub skopiuj i wklej w oknie przegladarki.

data dodania: 2020-06-05 12:18:52