Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Strona główna » Aktualności » Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca  2020 roku  w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Szymańskiego odbyło się zakończenie roku szkolnego.  Uczniowie poszczególnych klas  przybyli  do budynku szkolnego zgodnie z przygotowanym harmonogramem. Pani Dyrektor  Marlena Szczęśniak oraz pani Wicedyrektor Katarzyna Pniak-Wnuk   razem z wychowawcami wręczały  uczniom w salach lekcyjnych świadectwa, nagrody, dyplomy za całoroczną pracę  oraz gratulowały  zdobytych wyników  w nauce i licznych osiągnięć w konkursach.  Dla rodziców zostały przygotowane listy gratulacyjne oraz podziękowania.

Rok szkolny 2019/2020  był wyjątkowo trudy. Uczniowie,  nauczyciele i  rodzice musieli stawić czoła różnym wyzwaniom.  To okres wielu doświadczeń, przeżyć, ale również i  sukcesów. Ostatnie miesiące nauki odbywały się w sposób zdalny. Po wytężonej pracy nadszedł wreszcie długo oczekiwany czas odpoczynku. Życzymy  wszystkim spokojnych, słonecznych, udanych  i  bezpiecznych  wakacji. Uczniów,  rodziców,  nauczycieli  oraz pracowników   administracji i obsługi  naszej szkoły zapraszamy na wirtualną uroczystość zakończenia  roku, którą można obejrzeć  pod linkiem:

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!!!

data dodania: 2020-06-27 22:28:55