Witaj szkoło!

Strona główna » Aktualności » Witaj szkoło!

Dziś 1 września - dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021.

W ten wyjątkowy czas nasi uczniowie spotkali się z wychowawcami, kolegami i koleżankami nie tylko po wakacyjnym wypoczynku, ale także po wielu miesiącach zdalnej nauki.

W czasie krótkich akademii pani dyrektor Marlena Szczęśniak uroczyście powitała grono pedagogiczne, rodziców i uczniów oraz życzyła wszystkim owocnej i przyjemnej pracy w nadchodzącym roku szkolnym. Szczególnie ciepłe słowa skierowano do pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją edukacyjną przygodę w naszej szkole.

Po zakończeniu akademii uczniowie udali się do wyznaczonych sal na spotkania z wychowawcami.

data dodania: 2020-09-02 09:36:47