Uniwersytet Dzieci w klasie I „a” nowa

Strona główna » Aktualności » Uniwersytet Dzieci w klasie I „a”

Uczniowie klasy I „a” zostali zaproszeni do udziału w projekcie matematycznym pt.:„Mali Matematycy Gdzie kryje się matematyka?”

Pierwszy zrealizowany scenariusz w ramach projekty nosił tytuł: „ Jak uczyć koncentracji uwagi” Podczas jego realizacji dzieci uczyły się umiejętności skupienia uwagi, pozytywnego nastawienia do podejmowanych zadań, co jest podstawą do efektywnej pracy nie tylko w szkole. Uświadomiły sobie, że wszystko zależy od ich nastawienia do wykonywanej pracy i skupienia się w danej chwili na jednym, konkretnym zadaniu. Na koniec zajęć otrzymały swoją pierwszą prace domową aby sprawdzić czy wiedzą już jak skutecznie koncentrować się na zadaniu.

data dodania: 2020-09-14 09:27:08