III miejsce na Festiwalu Dziecięcego Uśmiechu "STOKROTKOWO". nowa

Strona główna » Aktualności » III miejsce na Festiwalu Dziecięcego Uśmiechu "STOKROTKOWO".

Dnia 27 września 2020 r  o godz. 17:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Łazach odbyła się uroczysta gala laureatów Festiwalu Dziecięcego Uśmiechu "STOKROTKOWO".

Festiwal skierowany był do dzieci w wieku 4-16 lat, mieszkających na terenie województwa śląskiego. Warunkiem udziału w festiwalu było wysłanie nagranego filmiku z prezentacją muzyczną . Z pośród blisko 150 nadesłanych zgłoszeń  laureatów wybrało Jury składające się z gwiazd polskiej sceny muzycznej!

Anna RUSOWICZ, Alicja JANOSZ, Gabriel FLESZAR.

Zespół wokalny składający się z 12 uczennic z klas II i III ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Szymańskiego w kategorii zespoły wokalne 7 – 10 lat zajął III miejsce.

Grupa do udziału w konkursie była przygotowywana przez Panią Joannę Burzyńską.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

data dodania: 2020-09-29 20:06:03