Dzień Języków Obcych w przedszkolu nowa

Strona główna » Aktualności » Dzień Języków Obcych w przedszkolu

W tym tygodniu wszystkie grupy przedszkolne obchodziły na zajęciach języka angielskiego Międzynarodowy Dzień Języków Obcych ze Świnką Peppą, która jest jedną z ulubionych postaci z dziecięcych bajek. Na zajęciach Pani Kasia czytała przedszkolakom bajeczki z przygodami Świnki Peppy, dzieci nauczyły się zwrotu Is it...? pytając i używając nazw członków rodziny tj. mummy , daddy, grandma, grandpa, sister, brother. Ponadto przedszkolaki mogły zrobić sobie zdjęcie w zabawnej fotobudce oraz zagrać w grę Pin the tail on Peppa Pig.

Zabawa była wspaniała:)

data dodania: 2020-09-30 09:27:19