Strona główna » Aktualności » Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Szymańskiego w Zawierciu.

Dzień Nauczyciela to jeden z tych dni, w którym uczniowie wyrażają wdzięczność i uznanie dla pięknej choć niełatwej pracy pedagogów.

13 października 2020r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej choć w nieco inny niż zazwyczaj sposób. Nie mogło zabraknąć w tym dniu życzeń płynących od uczniów i przedstawicieli Samorządu Szkolnego. Reprezentacje wszystkich klas złożyły życzenia Dyrekcji szkoły a członkowie samorządu szkolnego wręczyli kwiaty Dyrekcji oraz pamiątkową kartkę z życzeniami dla  Kadry Pedagogicznej. Uroczystość uświetniły  wiersze recytowane przez uczniów.

Pani dyrektor mgr Marlena Szczęśniak złożyła życzenia wszystkim nauczycielom oraz wręczyła nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej oraz opiekuńczej za rok 2019/2020.

Nagrodę dyrektora otrzymali nauczyciele: Małgorzata Bomba, Katarzyna Celejowska, Beata Janeczek, Lidia Kowalska, Ewa Kozera, Łukasz Myca i Katarzyna Pniak-Wnuk oraz pracownicy administracji i obsługi: Sylwia Ciszewska, Ewa Taubler, Leszek Konopka, Karolina Kurzak, Elżbieta Kurek, Aleksandra Maciążek i Joanna Szczygieł.

Nagrodę Prezydenta Miasta Zawiercie otrzymała Pani dyrektor Marlena Szczęśniak oraz Pan Krzysztof Bojanek.

Pod poniższym linkiem przedstawiamy wideorelację z akademii dot. Święta Edukacji Narodowej.

Dekoracja / kartka z życzeniami: Dorota Kula/ Katarzyna Celejowska

Realizacja filmu: Joanna Rafalska