Uniwersytet Dzieci w klasie 1,,b”

Strona główna » Aktualności » Uniwersytet Dzieci w klasie 1,,b”

Klasa 1b wzięła udział w projekcie „Lekcje z klasą. Jak odczytywać emocje?”. Projekt ma na celu uświadomienie uczniom, jak należy prawidłowo odczytywać podstawowe emocje – strach, radość, smutek, złość i będzie realizowany przez cały rok szkolny.

Pierwsze zajęcia odbyły się 12 października. Ich celem było uzyskanie odpowiedzi na pytanie, czy można się uczyć szybciej. W ramach różnorodnych ćwiczeń uczniowie poznawali działania, które wspomagają koncentrację uwagi, orientację przestrzenną, spostrzegawczość oraz wpływają na efektywność i tempo uczenia się. Podczas zabaw w „Niezwykłej Krainie Koncentracji” uczniowie gimnastykowali zarówno swoje ciało, jak i umysł. Zajęcia okazały się bardzo atrakcyjne. Mamy nadzieję, że dostarczą równie dużo emocji.

data dodania: 2020-10-17 13:50:21