Sok warzywno - owocowy, bardzo pyszny oraz zdrowy.

Strona główna » Aktualności » Sok warzywno - owocowy, bardzo pyszny oraz zdrowy.

Z myślą o witaminkach, postanowiliśmy zrobić sok marchewkowo-jabłkowy. Jednak zanim przystąpiliśmy do pracy, dzieci zapoznały się z urządzeniem do robienia soku - sokowirówką , jego działaniem i utrwaliły sobie zasady bezpieczeństwa. Następnie kolejno podchodziły i samodzielnie wyciskały sok z jabłek i marchwi. Po skończonej pracy wszyscy delektowali się jego smakiem. Był bardzo smaczny, ponieważ został wykonany samodzielnie, bez dodatku cukru i bez konserwantów.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2017-10-11 17:26:58