Konkurs plastyczny Śladami Wspomnień ,,Zawiercie wczoraj i dziś”.

Strona główna » Aktualności » Konkurs plastyczny Śladami Wspomnień ,,Zawiercie wczoraj i dziś”.

Dnia 19 listopada 2020 r w Bibliotece Centralnej w Pałacyku Szymańskiego w Zawierciu odbyła się uroczystość wręczenia nagród uczestnikom konkursu plastycznego Śladami Wspomnień ,, Zawiercie wczoraj i dziś”.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci historią naszego miasta, a skierowany był do uczniów z dwóch grup wiekowych kl. I-III i IV-VIII. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej ilustrującej miasto Zawiercie.

Nasza uczennica Nadia Gorczowska z kl. VI a zdobyła I miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

data dodania: 2020-11-25 21:26:50