ANDRZEJKOWE WRÓŻBY W KLASACH MŁODSZYCH

Strona główna » Aktualności » ANDRZEJKOWE WRÓŻBY W KLASACH MŁODSZYCH

Dzieci często zastanawiają się, co ich w życiu spotka, planują i marzą. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły, inny niż wszystkie dzień – dzień tajemniczych wróżb i czarów, połączonych z zabawą, tańcem i słodkim poczęstunkiem. Są różne sposoby, żeby dowiedzieć się, co nas czeka w przyszłości. Można pójść do wróżki, która ma czarnego kota i szklaną kulę. Można zapytać Cyganki, która wróży z kart i ręki. Można też wróżyć sobie samemu, ale trzeba to robić w czasie niezwykłym. Ten niezwykły dzień w naszej szkole miał miejsce 27 i 30 listopada. W trakcie zajęć na platformie Teams uczniowie obejrzeli przygotowane przez nauczycieli prezentacje dotyczące Andrzejek, wzięli udział w przygotowanych przez nauczycieli i uczniów wróżbach, zabawach interaktywnych oraz wykonali prace plastyczne. Nauczycieli jak i uczniowie zamienili się w tych dniach w dobre wróżki, czarodziei i czarne koty sprawiając, że ten dzień był naprawdę magiczny.

data dodania: 2020-12-02 23:36:09