„Hokus pokus, czary mary niech się spełnią Andrzejkowe czary!”

Strona główna » Aktualności » „Hokus pokus, czary mary niech się spełnią Andrzejkowe czary!”

Tytułowymi  słowami 30 listopada rozpoczęła się zabawa andrzejkowa. Wszystkie grupy odwiedziła Czarodziejka z Czarnej Góry i opowiedziała o zwyczajach i tradycjach związanych z dniem Świętego Andrzeja. W trakcie zabawy dzieci wykonały magiczne prace plastyczne, z wróżb andrzejkowych dowiedziały się co je czeka w przyszłości. Zabawa przebiegała w życzliwej i nieco tajemniczej atmosferze. Dostarczyła wszystkim wiele radości.

data dodania: 2020-12-07 12:22:09