Mikołaj u przedszkolaków

Strona główna » Aktualności » Mikołaj u przedszkolaków

4 grudnia nasze przedszkole zamieniło się w dom Świętego Mikołaja. Na tę okazje przedszkolaki przebrały się za małe krasnale. W czerwonych bluzeczkach i czapeczkach wyglądały bajkowo.

W oczekiwaniu na Mikołaja przedszkolaki zaśpiewały piosenkę pt. "Dzwonią już dzwoneczki, wesoło jest wszędzie, Bo święty Mikołaj zaraz tu przybędzie".

Pełne napięcia chwile rozładowało przyjście oczekiwanego przez wszystkich, Świętego Mikołaja. Gość powitany został okrzykami radości i brawami. Każda grupa zaprezentowała dla Mikołaja krótki program artystyczny, w trakcie którego Mikołaj rozdawał upragnione prezenty.

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu zawsze dostarcza mnóstwo pozytywnej energii. Tak było i tym razem.

data dodania: 2020-12-07 12:26:44