Mikołajkowa akcja Samorządu Szkolnego

Strona główna » Aktualności » Mikołajkowa akcja Samorządu Szkolnego

fotografie dzieci ubranych w mikołajowe akcenty

6 grudnia jest od wielu  lat dniem, w którym  w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję.

Zawsze w tym dniu, uczniowie przychodzili do szkoły ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. W tym roku również, pomimo nauczania zdalnego, Samorząd Szkolny zorganizował akcję mikołajkową  i w piątek dzieci realizowały zajęcia w mikołajkowych strojach i radosnej atmosferze.

Dziękujemy za przepiękne zdjęcia, które nam przesłaliście. Najbardziej ucieszyło nas wasze zaangażowanie i uśmiechnięte buzie. Brawo!

data dodania: 2020-12-08 13:30:11