Konkurs plastyczny na zakładkę do książki pt.: „Historia miasta w zakładce do książki”.

Z ogromną radością informujemy, że w konkursie plastycznym „Historia miasta w zakładce do książki” zorganizowanym przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zawierciu w ramach projektu pn. „Cudze chwalicie swego nie znacie”, współfinansowanego przez Gminę Zawiercie.

I miejsce zajęła nasza uczennica Julita Chrząszcz z klasy IIb. Wyróżnienie otrzymali również:

• Oskar Włoch kl. Ia,
  • Maciej Kacerka kl. Ia,
  • Mieszko Krzyżyk kl. Ib,
  • Nadia Gorczewska kl. VIa,
  • Wiktor Burdziński kl. VIa.

Zwyciężczyni oraz wyróżnieni uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci gier planszowych, puzzli oraz pamiętników i wiecznego pióra. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

Składamy również podziękowania Zarządowi Uniwersytetu Trzeciego Wieku za dar dla biblioteki szkolnej w postaci 2 egzemplarzy publikacji opracowanej z okazji Jubileuszu 10- lecia Zawierciańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, która opisuje historię oraz jego funkcjonowanie w latach 2007-2017.

GRU