Konkurs "Świąteczna rewitalizacja" nowa

Strona główna » Aktualności » Konkurs "Świąteczna rewitalizacja"

Treść poniższej aktualności zapożyczona ze strony UM Zawiercie.

"W tym roku po raz pierwszy chcemy ożywić rewitalizowane osiedla i nadać im świąteczny klimat. Zachęcamy mieszkańców do udekorowania i oświetlania swoich okien, balkonów i podwórek .

Konkurs pn. „Świąteczna Rewitalizacja” został zorganizowany przez Urząd Miasta Zawiercie oraz Referat Rewitalizacji specjalnie dla mieszkańców Osiedli Warty, Szymańskiego (TAZ) oraz Stary Rynek.
Termin przyjmowania zgłoszeń: do 10 stycznia 2021 r.
Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie www.zawiercie.eu
( Dla mieszkańców >>Rewitalizacja>>Konkurs lub w siedzibie Referatu Rewitalizacji przy ulicy Marszałkowskiej 29 )

Zgłoszenia przyjmujemy:
Elektronicznie: Zrób zdjęcie, wypełnij kartę zgłoszeniową i wyślij z załącznikami na adres e-mail: rewitalizacja@zawiercie.eu
Tradycyjnie: Przynieś wydrukowane zdjęcia i kartę zgłoszeniową w zaklejonej kopercie z dopiskiem : „Konkurs ŚWIĄTECZNA REWITALIZACJA” do Referatu Rewitalizacji przy ulicy Marszałkowskiej 29."

data dodania: 2020-12-23 10:09:05