AKCJA SPOŁECZNA "ŚWIĄTECZNA KARTKA DLA ZAWIERCIAŃSKIEGO SENIORA" nowa

Strona główna » Aktualności » AKCJA SPOŁECZNA "ŚWIĄTECZNA KARTKA DLA ZAWIERCIAŃSKIEGO SENIORA"

W grudniu z inicjatywy nauczycieli klasy III b została zorganizowana akcja społeczna "Świąteczna kartka dla zawierciańskiego seniora".
W akcji wzięli udział uczniowie klasy III b i I a oraz przedszkolaki z grupy Motylki wraz z wychowawcami.

W czasie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, szału zakupów, prezentów i oczekiwania na pierwsza gwiazdkę, nasi uczniowie nie zapomnieli, że są wśród nas osoby samotne, starsze, które nie mogą liczyć na prezent, życzenia świąteczne czy miłe słowo. Takie osoby mieszkają tuż za płotem naszej Szkoły, w mieszkaniach wspomaganych. Dzięki przygotowanym przez naszych uczniów i przedszkolaków kartkom świątecznym, seniorzy poczuli magię nadchodzących Świąt oraz dowiedzieli się, że tuż obok nich są osoby, które o nich myślą .

data dodania: 2020-12-22 10:32:00