Jasełka w przedszkolu nowa

Strona główna » Aktualności » Jasełka w przedszkolu

Przedszkolaki z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 w Zawierciu przygotowały pod okiem swoich wychowawców uroczyste „Jasełka”. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieciaczki w pięknych strojach przedstawiały historię narodzin Dzieciątka Jezus, uświetnioną kolędami i pastorałkami. Piękna scenografia wprowadziła szczególną, świąteczną atmosferę.

Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia.

Pod poniższym linkiem znajduje sie wideorelacja z wydarzenia (aby obejrzeć należy skopiować link i wkleić w przeglądarce).

data dodania: 2021-01-28 10:16:49