Dzień Babci i Dziadka naszych przedszkolaków. nowa

Strona główna » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka naszych przedszkolaków.

Święto Babci i Dziadka to dzień szczególnie radosny dla wnucząt małych i dużych . Z tej okazji jak co roku w naszym przedszkolu zorganizowana została uroczystość. W tym dniu dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych przygotowały atrakcyjny program artystyczny : recytowały wiersze, śpiewały piosenki. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen wzruszeń , radości, zarówno dla przedszkolaków jak ich babć i dziadków.

Pod poniższym linkiem znajduje sie wideorelacja z wydarzenia (aby obejrzeć należy skopiować link i wkleić w przeglądarce).

data dodania: 2021-01-28 12:47:58