Projekt Edukacyjny ,,Świetliczaki na tropie” nowa

Strona główna » Aktualności » Projekt Edukacyjny ,,Świetliczaki na tropie”

Nasza świetlica przystąpiła do  Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Akademia Świetlicowa: „Świetliczaki na tropie… skrzydeł natury” organizowanym przez Wydawnictwo Sukurs, a objętym patronatem przez redakcję dwumiesięcznika „Świetlica w szkole” oraz miesięcznika „Biblioteka w szkole”.

Cele projektu:

• wychowanie aktywnego, świadomego swoich możliwości i posiadającego umiejętność współistnienia z przyrodą ucznia;
  • uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającego świata i potrzebę ochrony przyrody;
  • działanie na rzecz ochrony różnorodności biologicznej i ekosystemów na terenie naszego kraju;
  • rozwijanie zdolności manualnych ucznia;
  • nawiązanie współpracy między placówkami w całej Polsce.

W ramach realizacji projektu uczniowie podczas zajęć świetlicowych będą realizować zadania z czterech modułów tematycznych.

data dodania: 2021-02-01 20:14:21