SUKCESY NASZYCH ABSOLWENTÓW nowa

Strona główna » Aktualności » SUKCESY NASZYCH ABSOLWENTÓW

Miło nam jest podzielić się  informacjami o sukcesach naszej byłej uczennicy Oliwii Migoń. Wszyscy pamiętamy, że  Oliwia w czasie nauki w naszej szkole była bardzo zaangażowana w zajęcia pozalekcyjne, brała udział w licznych konkursach artystycznych oraz  literackich. Grając na skrzypcach, podczas szkolnych akademii wzruszała zarówno  rówieśników jak i grono pedagogiczne. Dzisiaj możemy  ją oglądać na szklanym ekranie.  Oliwia tak relacjonuje swoją drogę zawodową:

„Swoją przygodę ze sceną zaczęłam w wieku 4 lat, kiedy przez przypadek trafiłam na zajęcia teatralne. Wtedy ją pokochałam i wiedziałam, że to na niej chce spędzić resztę życia. W wieku 16 lat pierwszy raz wystąpiłam w telewizji co było dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Miałam przyjemność zagrać w takich produkcjach jak „Na dobre i na złe”, „Kasta”, „Sprawiedliwi - wydział kryminalny”, „Szkoła”, „Szpital”, „Nowe sekrety sąsiadów”, „19+”.”

Oprócz aktorstwa drugą wielką pasja Oliwii Migoń jest muzyka. Do szkoły muzycznej, do klasy skrzypiec zaczęła uczęszczać w wieku 9 lat.  Obecnie studiuje na pierwszym roku Edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej oraz podjęła drugi kierunek studiów Muzyka w przestrzeni publicznej - specjalizacja: wokalistyka estradowa  na Wydziale sztuki  Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie.  Oliwia uczęszcza też na warsztaty aktorskie Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety w Krakowie.

Ambitne plany, konsekwencja w realizacji drogi zawodowej,  systematyczna praca to recepty składające się na sukces naszej byłej uczennicy. Trzymamy kciuki za Oliwię. Życzymy jej wszelkiej pomyślności i jesteśmy dumni z jej osiągnięć.

data dodania: 2021-02-04 17:04:33