Program Powszechnej Dwujęzyczności w naszym przedszkolu nowa

Strona główna » Aktualności » Program Powszechnej Dwujęzyczności w naszym przedszkolu

We wszystkich oddziałach przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 2 w Zawierciu realizowany jest program Powszechnej Dwujęzyczności opracowany przez Claine Selbe „Baby Beatles” i „Tom And Keri”. Udział w programie „Dwujęzyczne Dzieci” daje możliwość nauki języka poprzez zabawę. Kurs „Baby Beatles” przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3 i lat, a „Tom And Keri” dla dzieci 5 i 6 letnich. Nauka języka odbywa się podczas adekwatnych dla wieku aktywności: słuchanie, śpiewanie piosenek, oglądanie bajek, zabaw ruchowych, a także poprzez wykonywanie prac graficznych i plastycznych. Kursy na oby poziomach umożliwiają codzienny i regularny kontakt z językiem angielskim. Nasi najmłodsi z zaangażowaniem kształcą się, rozwijając swoje językowe umiejętności.

data dodania: 2021-02-07 12:56:56