Karnawał w klasach I - III nowa

Strona główna » Aktualności » Karnawał w klasach I - III

Karnawał to czas zabaw i radości. To miła tradycja, którą od lat pielęgnujemy i przygotowujemy.

I w tym roku uczniowie klas I-III naszej szkoły pod przewodnictwem swoich wychowawczyń radośnie się bawili, tańczyli w pięknych strojach oraz brali udział w przygotowanych przez wychowawczynie zabawach i konkursach. W tym roku karnawałowe pląsy w klasach I- III odbyły się na początku lutego. Kiedy zabrzmiały pierwsze dźwięki muzyki, klasy wypełniły przepiękne postacie. Stroje bajkowe mieszały się z policjantami, strażakami, zwierzątkami i filmowymi stworkami. Wszyscy bawili się doskonale. Śpiewom i tańcom przy znanych dzieciom melodiach nie było końca. Na następny bal trzeba będzie czekać cały rok.

data dodania: 2021-02-09 18:56:16