Akcja Walentynkowa Samorządu Szkolnego w klasach starszych nowa

Strona główna » Aktualności » Akcja Walentynkowa Samorządu Szkolnego w klasach starszych

14 lutego to znany dzień dla wszystkich, bo to dzień Św. Walentego czyli Dzień Zakochanych. Pandemia, izolacja i nauka zdalna nie przeszkodziły nam w obchodzeniu tego radosnego święta. Wśród uczniów starszych klas Samorząd Szkolny zorganizował  akcję, której zadaniem było wykonanie dowolną techniką ciekawej i oryginalnej kartki walentynkowej. Dziękujemy za przepiękne zdjęcia, które nam przesłaliście z Waszymi Kartkami Walentynkowymi.

data dodania: 2021-02-15 09:34:15