Walentynki w świetlicy szkolnej nowa

Strona główna » Aktualności » Walentynki w świetlicy szkolnej

Uczniowie, podczas zajęć świetlicowych rozmawiali o walentynkach, miłości i przyjaźni.

Dzieci poznały historię tego święta, rozwiązywały quizy i rebusy tematycznie związane z tym wydarzeniem, prezentowały swoje pomysły na okazywanie uczuć. Wspólnie z nauczycielem wykonały ,,walentynkowe misie” - niespodzianki dla swoich bliskich, a w poniedziałek uczestniczyły w walentynkowej fotobudce. Było dużo radości i dobrej zabawy, podczas której uczniowie przekonali się, że każdy ,,miły gest” poprawia humor i ułatwia relacje międzyludzkie.

data dodania: 2021-02-17 20:19:28