Ślubowanie w klasie 1b nowa

Strona główna » Aktualności » Ślubowanie w klasie 1b

Ceremonia ślubowania i pasowania uczniów odbyła się w naszej szkole 11 lutego  w obecności Dyrekcji Szkoły i wychowawcy.

Uczniowie klasy 1b ślubowali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. Następnie zostali pasowani na ucznia przez dyrektor szkoły – Panią Marlenę Szczęśniak. W ten sposób uroczyście wkroczyli w szeregi społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 2. Otrzymali również pamiątkowe dyplomy, „rogi obfitości” oraz prezenty przygotowane przez rodziców.

Cieszymy się, że jesteście uczniami w naszej szkole i życzymy Wam sukcesów w nauce. Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością! Powodzenia!

data dodania: 2021-02-17 20:21:54