Konkurs „Czyściochowa Akademia”

Konkurs „Czyściochowa Akademia”

Klasy Ia i Ib przystąpiły do programu edukacyjnego „Czyściochowa Akademia”, organizowanego przez firmę Rossmann. Jego celem jest nauka codziennych nawyków higienicznych m.in.: mycia rąk, dbania o zęby, korzystania z toalety.

W ramach programu organizowany jest też konkurs plastyczny dotyczący tematyki zdrowia i higieny osobistej. Składa się on z 3 etapów.

W pierwszym z nich zadaniem uczniów jest wykonanie pracy plastycznej na temat higieny jamy ustnej lub nosa.  Zdjęcia prac są wysyłane na stronę internetową http://www.rossmann.pl/czysciochowo, gdzie po zalogowaniu jest możliwość oddania głosu na najładniejszą pracę. Codziennie można głosować jeden raz.

Nagrodą Główną dla zwycięskiej klasy jest wydarzenie o charakterze edukacyjnym przeprowadzone przez partnera merytorycznego. Dodatkowo na każdym etapie konkursu dla 30 zwycięskich klas przygotowane są gry planszowe o wartości 500 zł.

Zwracamy się z serdeczną prośbą do rodziców o oddawanie głosów na prace naszych dzieci.

LUT