Dzień nauczyciela w przedszkolu

Strona główna » Aktualności » Dzień nauczyciela w przedszkolu

"Kocham Cię, wiesz...,
ale za co? pytam:
Za to, że jesteś taka mądra i dobra..."
Takie słowa usłyszałyśmy w Dniu Nauczyciela od naszych maleńkich Biedroneczek i "prawie" dorosłych Żabeczek.
Są to najpiękniejsze prezenty, które mogłyśmy od Was dostać... szczere, prawdziwe słowa, płynące z serca dziecka.
Kochane szkraby, nie ma co ukrywać, skradłyście nasze serca- Kochamy Was, cieszymy się każdym dniem z Wami spędzonym, że widzimy jak rośniecie, zmieniacie się, cieszycie, a czasami smucicie, dzielicie z nami swoimi malutkimi "kłopotkami".
Nasz zawód to powołanie do służenia Wam najdrożsi.
Dziękujemy "niebu i ziemi", że z nami jesteście. Dziękujemy za piękne, wzruszające przeżycia, których nam dostarczyliście w Dniu Nauczyciela.

Dyrekcja wraz z wychowawczyniami i opiekunkami.

data dodania: 2017-10-18 10:08:58