Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

Strona główna » Aktualności » Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

W piątek 20.10.2017 roku w naszej  szkole  zostały zorganizowane wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Zawiercie. Kandydujący w wyborach uczniowie: Paweł Kwiecień z klasy II a, Aleksandra Krupa z klasy III a oraz Martyna Kwincińska z klasy III b  ubiegali się o mandat radnego.

W czasie kampanii wyborczej kandydaci starali się pozyskać poparcie elektoratu, czyli uczniów szkoły. W tym celu rozdawali ulotki, przygotowywali plakaty, zbierali podpisy osób popierających oraz prowadzili rozmowy z wyborcami. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała Komisja Wyborcza, na czele której stała przewodnicząca Samorządu Szkolnego.

W dniu 6 listopada ogłoszone zostaną wyniki wyborów. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2  z niecierpliwością czekają na rezultat głosowania.

data dodania: 2017-10-22 20:37:29