"Żabki" - pasowanie na przedszkolaka

Strona główna » Aktualności » "Żabki" - pasowanie na przedszkolaka

W dniu 27.10.17 r. odbyło się pasowanie na przedszkolaka w grupie „Żabek”. Ceremonię pasowania poprzedziły wesołe zabawy dzieci, które udowodniły swoim śpiewem i tańcem, że zasługują na tytuł prawdziwego przedszkolaka. Dzieci z wielką radością wykonały taniec do utworu „Straszne żaby”, zapraszając do wspólnej zabawy Panią dyrektor. Najważniejszym punktem programu było złożenie przez dzieci ślubowania dzielnego przedszkolaka oraz przyjęcie pasowania, którego dokonała Pani Dyrektor. Każde dziecko zostało dotknięte specjalnym czarodziejskim ołówkiem i usłyszało słowa „uroczyście pasuję Cię na przedszkolaka Szkoły Podstawowej nr 2 w Zawierciu”. Każde dziecko otrzymało również pamiątkowy dyplom oraz medal Dzielnego Przedszkolaka. Na dzieci czekał również słodki poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcia w śmiesznej fotobudce. To był niezapomniany dzień, pełen atrakcji i niespodzianek J  Przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu, w roli przedszkolaka przyniósł im wiele radości, samych pogodnych i przyjemnych chwil w gronie kolegów oraz ciekawych doświadczeń.

data dodania: 2017-11-01 21:56:36