Wolontariat "Światełko do nieba" dobiegł końca.

Strona główna » Aktualności » Wolontariat "Światełko do nieba" dobiegł końca.

Składam serdeczne podziękowania wolontariuszom, biorącym kolejny raz udział w akcji "Światełko do nieba",organizowanej przez Zespół do Spraw Nowej Ewangelizacji, działający przy Kościele św. Stanisława Kostki. Nasza młodzież udowodniła, że potrafi bezinteresownie działać na rzecz innych ludzi, mając w swoich serduszkach dużo miłości i empatii. Zebrane fundusze pomogą w zorganizowaniu paczek Mikołajkowych dla dzieci z rodzin ubogich.
Młodzież działała we wszystkie niedziele października, od godziny 8.30, często do godziny 18.00. Serdeczne podziękowania składam: Kai Wierzbickiej, Basi Świątek, Mai Tuszyńskiej, Kamili Sendeli, Jankowi Miszczykowi, Mikołajowi Kumorowi, Patrycji Kot, Weronice Koceli, Pawłowi Kwietniowi, Patrykowi Raczyńskiemu, Natalii Janeczek, Monice Kaśkosz, Paulinie Gieszczyk. Na szczególne podziękowania, jako wolontariuszki na 6+ zapracowały sobie: Milena Solna i Natalia Mikulska.
Dziękuję Pani Dorocie Kuli za przygotowanie przepięknych identyfikatorów:)
Dziękuję za wspaniałą, owocną współpracę. Zapraszam do kolejnych działań, a mamy ich dość sporo w planach. :):):)
Wasz opiekun: Katarzyna Zemła

data dodania: 2017-11-02 21:52:39